Wybory do Rady Miasta

Rada Miejska w Łodzi jest organem władzy samorządowej w Łodzi. Jej kadencja trwa 4 lata. Na czele Rady stoi przewodniczący, którego wspomaga trzech wiceprzewodniczących.

 

Wybory samorządowe wyłonią 40 członków rady.

Głosuj na dobrego kandydata – Wybory do Parlamentu RP 2019

Zachęcamy do udziału w wyborach do Sejmu i Senatu i głosowania na konkretnych kandydatów kierujących się wartościami chrześcijańskim. Żaden ze startujących komitetów nie zasługuje na bezwarunkowe poparcie dlatego rekomendujemy wnikliwie przejrzeć kandydatów z trzech komitetów Prawa i Sprawiedliwości, Konfederacji oraz Polskiego Stronnictwa Ludowego.
Poniżej przedstawiamy kandydatów, których możemy zarekomendować jako parlamentarzystów z kończącej się kadencji Sejmu i Senatu przez analizę głosowań i obecności w kluczowych sprawach w tej kadencji oraz kandydatów, którzy zadeklarowali i podpisali Deklaracje Kandydata 2019 – Suwerenne Państwo za Życiem i Rodziną.




Lista kandydatów którzy podpisali Deklaracje
Kandydata 2019 – Suwerenne Państwo za Życiem i Rodziną
oraz posłów VIII kadencji Sejmu RP starających się o reelekcję,
którzy są za Życiem i Rodziną czynem i w głosowaniach* w obecnej kadencji:

Okręg wyborczy Nr 1 [Legnica]
        - Józef RYPIŃSKI lista PiS miejsce 9
Okręg wyborczy Nr 2 [Wałbrzych]
        - Zyska Ireneusz (PIS)
Okręg wyborczy Nr 5 [Toruń]
        - Sobecka Anna (PIS),
        - Sosnowski Zbigniew (PSL- KP)
Okręg wyborczy Nr 6 [Lublin]
        - Soboń Artur (PIS) Kulesza Jakub (Konfederacja)
Okręg wyborczy Nr 7 [Chełm]
        - Sachajko Jarosław (KUKIZ 15, kandyduje z PSL – KP)
Okręg wyborczy Nr 9 [Łódź]
        - Dariusz Zięba Konfederacja miejsce 10,
        - ANIELAK Tomasz lista PiS nr 12
Okręg wyborczy Nr 10 [Piotrków Trybunalski]
        - Janowska Małgorzata (PIS),
        - Wojciechowski Grzegorz (PiS)
Okręg wyborczy Nr 11 [Sieradz]
        - Rzymkowski Tomasz (PIS),
        - Woźniak Tadeusz (PIS)
Okręg wyborczy Nr 12 [Chrzanów]
        - Brynkus Józef (KUKIZ 15, kandyduje z PSL – KP),
        - Polak Marek (PIS)
Okręg wyborczy Nr 13 [Kraków]
        - Bubula Barbara (PIS),
        - Duda Elżbieta (PIS)
        - Wojciech Golonka (Konfederacja)
Okręg wyborczy Nr 14 [Nowy Sącz]
        - Siarka Edward (PIS),
        - Zielińska Elżbieta (UPR, dawniej Kukiz’15, kandyduje z PIS)
Okręg wyborczy Nr 17 [Radom]
        - Łukasz Miżejewski lista PiS miejsce 16
        - Marek Szewczyk (Konfederacja)
Okręg wyborczy Nr 18 [Siedlce]
        - Siarkowska Anna Maria (PIS),
        - Sawicki Marek (PSL- KP)
Okręg wyborczy Nr 19 [Warszawa]
        - Lisiecki Paweł (PIS),
        - Krzysztof Górski PiS miejsce 20
Okręg wyborczy Nr 20 [Warszawa]
        - Mordak Robert (KUKIZ 15, kandyduje z PSL – KP),
        - Uściński Piotr (PIS),
        - Grzegorz Pruszczyk PiS miejsce 17
        - Dominika Chorosińska PiS miejsce 24
        - Piotr Filipek konfederacja nr 9
Okręg wyborczy Nr 21 [Opole]
        - Wilk Jacek (Konfederacja)
Okręg wyborczy Nr 22 [Krosno]
        - Lucyna Podhalicz lista PiS miejsce 16
Okręg wyborczy Nr 23 [Rzeszów]
        - Buczak Wojciech (PIS)
        - Gołojuch Kazimierz (PIS),
        - Miazga Mieczysław (PIS),
        - Szydełko Halina (PIS)
Okręg wyborczy Nr 24 [Białystok]
        - Andruszkiewicz Adam (PIS)
        - Krynicka Bernadetta (PIS)
        - Winnicki Robert (Konfederacja)
        - Żalek Jacek (PIS)
Okręg wyborczy Nr 25 [Gdańsk]
        - KILIAN Jan lista PiS miejsce 4
Okręg wyborczy Nr 26 [Gdynia-Słupsk]
        - Kazimierz Klawiter lista PiS miejsce 28
Okręg wyborczy Nr 29 [Katowice]
        - Dziuk Barbara (PIS)
Okręg wyborczy Nr 30 [Rybnik]
        - Glenc Teresa (PIS)
Okręg wyborczy nr 32 [Sosnowiec]
        - Kozik Marcin lista PiS miejsce 6
Okręg wyborczy Nr 33 [Kielce]
        - Chruszcz Sylwester (PIS),
        - Latosiński Bogdan (PIS)
Okręg wyborczy Nr 34 [Elbląg]
        - Ołdakowski Adam (PIS)
Okręg wyborczy Nr 35 [Olsztyn]
        - Gosiewski Jerzy (PIS),
        - Małecki Jerzy (PIS)
        - Piotr Lisiecki lista Konfederacja miejsce 1
Okręg wyborczy Nr 36 [Kalisz]
        - Kaleta Piotr (PIS)
        - Dziedziczak Jan (PIS)
Okręg wyborczy Nr 37 [Konin]
        - Zofia Itman lista PSL miejsce 18
Okręg wyborczy Nr 39 [Poznań]
        - Bartłomiej Wróblewski lista PiS miejsce 6
Okręg wyborczy Nr 40 [Koszalin]
        - Strzałkowski Stefan (PIS)
Okręg wyborczy Nr 41 [Szczecin]
        - Piotr Słomski lista PSL miejsce 2

*głosowania za Życiem i Rodziną i 100 udział w ważnych głosowaniach
m. in. KATOLICKI LATARNIK WYBORCZY http://latarnik.info/?k=8

Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia